Вок BALLARINI Avola 75002-915 30 см чорний
Фото 3 |
BALLARINI Avola 75002-915 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BALLARINI Avola 75002-915 30 см чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ballarini Avola 75002-915-0 Indukcja Keravis 30cm | 212 zł |
Wok 30 cm - Ballarini | 280 zł |
Ballarini Wok indukcyjny Ballarini Avola 30 cm | 286 zł |
Patelnia Ballarini wok 30cm | 263 zł |
BALLARINI Patelnia BALLARINI Avola Wok tytanowa 30 cm 75002-915-0 | 244 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →