Patelnia do naleśników De Buyer Mineral B 5615.26 26 cm
De Buyer Mineral B 5615.26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5615.26 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE BUYER Patelnia do naleśników stal nierdzewna srebrna 26 cm 279 x 201 x | 200 zł |
de Buyer Patelnia 26cm do naleśników de Buyer B Element grafitowa | 249 zł |
De Buyer Patelnia na naleśniki Mineral B 26 cm | 269 zł |
patelnia krepowa Mineral B Element 26 cm stal srebrna | 206 zł |
Patelnia do naleśników deBuyer Mineral B Element 26cm | 250 zł |
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5615.26
Ceny na De Buyer Mineral B 5615.26 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5615.24 24 cm | od 151 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5615.26 26 cm | od 200 zł | 5 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5615.30 30 cm | od 218 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →