Patelnia głęboka BALLARINI Ferrara 9Q3K0.28 28 cm szary
BALLARINI Ferrara 9Q3K0.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara 9Q3K0.28 28 cm szary
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Ferrara 28 cm | 186 zł |
Ballarini Ferrara Indukcja Granitium Extreme 28cm | 180 zł |
Patelnia Granitowa Indukcyjna Głęboka z 2 Uchwytami 28 cm - Ballarini | 229 zł |
Patelnia BALLARINI Ferrara 28 cm FERG3K0,28D | 180 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →