Mleczarz King Hoff KH-3109
Zdjęcia 5 |
King Hoff KH-3109 1 l1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3109
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK DO MLEKA 1,5L Z GWIZDKIEM KINGHOFF KH-3109 | 55 zł |
KingHoff KINGHOFF GARNEK DO MLEKA 1,5L KH-3109 | 70 zł |
KING Hoff Garnek do mleka NIE WYKIPI bez pokrywki 1.5 litra KH 3109 Kingho | 65 zł |
Garnek do mleka KINGHOFF KH-3109, 1,5 l | 59 zł |
Garnek do mleka 1,5l, stal Kinghoff | 53 zł |
Kinghoff Garnek Do Mleka 1,5l Kh-3109 Lumarko! | 63 zł |
KINGHOFF GARNEK DO MLEKA 1,5L KH-3109 | 71 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3109
Ceny na King Hoff KH-3109 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3108 | od 48 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3109 | od 53 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →