Patelnia Tefal Simply Clean B5670253 20 cm
Zdjęcia 13 |
Tefal Simply Clean B5670253 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Simply Clean B5670253 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Simply Clean Frying Pan 20 cm | 92 zł |
Tefal, Patelnia, Simply Clean, 20 cm, B56702 | 90 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean B5670253 20 cm | 79 zł |
Patelnia TEFAL Simply Clean B5670253 20 cm | 79 zł |
Modyfikacje Tefal Simply Clean B5670253
Ceny na Tefal Simply Clean B5670253 |
---|---|---|---|---|
Tefal Simply Clean B5670253 20 cm | od 79 zł | 5 oferty | ||
Tefal Simply Clean B5670453 24 cm | od 80 zł | 5 oferty | ||
Tefal Simply Clean B5670553 26 cm | od 97 zł | 7 oferty | ||
Tefal Simply Clean B5670653 28 cm | od 85 zł | 7 oferty | ||
Tefal Simply Clean B5670753 30 cm | od 100 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →