Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3315
King Hoff KH-3315 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3315
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3315 18 cm | 110 zł |
KingHoff Garnek do gotowania na parze 18cm (KH-3315) | 112 zł |
KING Hoff Garnek KH 3315 18 cm do gotowania na parze PAROWAR 2.5 L KH3315, | 167 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 3 elementy Ø18cm 2,5l Kinghof | 75 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3315
Ceny na King Hoff KH-3315 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3315 | od 75 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3318 | od 106 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →