Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3321
King Hoff KH-3321 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3321
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków KINGHOFF KH-3321 (4 elementy) | 117 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 4 ELEM. 20cm KH-3321 | 109 zł |
Zestaw garnków KINGHOFF KH-3321 (4 elementy) | 117 zł |
Garnki Do Gotowania Na Parze 7L 4 Ele 20Cm Kinghoff [Kh-3321] | 110 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 4 elementy Ø20cm 3,1l Kinghof | 108 zł |
Kinghoff Garnek Na Parę 3.1l Kh-3321 20cm Lumarko! | 128 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3321
Ceny na King Hoff KH-3321 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3316 | od 103 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3321 | od 108 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3319 | od 126 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →