Patelnia Berlinger Haus Black Rose BH-1951 24 cm
Berlinger Haus Black Rose BH-1951 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1951 24 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1951 24 cm | 138 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1951 | 109 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1951 24 cm BH 1951 | 138 zł |
Patelnia Berlinger Haus 24cm 3szt. | 137 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus Black Rose BH-1951
Ceny na Berlinger Haus Black Rose BH-1951 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1951 24 cm | od 90 zł | 11 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1952 28 cm | od 109 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →