Сковорідка Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Professional Line BH/6116 24 cm | 127 zł |
PATELNIA TYTANOWA 24cm BERLINGERHAUS BH-6116 BLACK PROFESSIONAL | 119 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Professional Line BH/6116 24 cm BH-6116 | 127 zł |
Patelnia Berlinger Haus 24cm | 123 zł |
Patelnia tytanowa Berlinger Haus Black Proffesioonal Line, czarny, 24 cm, | 128 zł |
Модификації Berlinger Haus Black Professional BH-6116
Ціни на Berlinger Haus Black Professional BH-6116 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6116 24 см | від 119 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6117 28 см | від 130 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6118 30 см | від 149 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →