Каструля Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK TYTANOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-6123 BLACK PROFESSIONAL | 195 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Proffesioonal, czarny, 24 cm, BH/6123 | 208 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlingerhaus Bh-6123 Lumarko! | 226 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-6123 | 244 zł |
Модификації Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Ціни на Berlinger Haus Black Professional BH-6123 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6122 | від 165 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6123 | від 195 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6124 | від 343 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →