Garnek Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6123 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK TYTANOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-6123 BLACK PROFESSIONAL | 195 zł |
Garnek Berlinger Haus Black Proffesioonal, czarny, 24 cm, BH/6123 | 208 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlingerhaus Bh-6123 Lumarko! | 226 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGERHAUS BH-6123 | 244 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Black Professional BH-6123
Ceny na Berlinger Haus Black Professional BH-6123 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Professional BH-6122 | od 165 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6123 | od 195 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Black Professional BH-6124 | od 343 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →