Chochla Berlinger Haus Emerald BH-6055
Berlinger Haus Emerald BH-6055 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6055
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Rondel 1.3l 16cm METALLIC LINE EMERALD BH-6055 | 92 zł |
Rondel EMERALD, 1,3 l, aluminiowy | 70 zł |
Rondelek Berlinger Haus Emerald, zielony, 1,2L, 16 cm, BH/6055 | 87 zł |
RONDELEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 16cm BH-6055 EMERALD | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →