Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Professional BH-6130 28 cm czarny
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Professional BH-6130 28 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Black Professional Line patelnia grillowa z pokrywką BH/613 | 181 zł |
PATELNIA GRILLOWA TYTANOWA 28cm BERLINGERHAUS BH-6130 BLACK PROFESSIONAL | 219 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa 28cm | 256 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Proffesioonal Line, czarny, 28 cm, | 240 zł |
Patelnia Grillowa Granitowa 28cm Berlingerhaus Bh-6130 Lumarko! | 262 zł |
PATELNIA GRILLOWA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS BH-6130 | 283 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →