Tazhin Berlinger Haus Moonlight BH-1989 22 cm czarny
Berlinger Haus Moonlight BH-1989 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-1989 22 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek BERLINGER HAUS BH-1989 22 cm | 379 zł |
GARNEK MAROKAŃSKI TADŻIN TAJINE BERLINGER HAUS BH-1989 | 319 zł |
Garnek BERLINGER HAUS BH-1989 22 cm | 379 zł |
Berlinger Haus Tażin 2L Moonlight Berlinger Haus BH-1989 | 319 zł |
Garnek Berlinger Haus Moonlight Edition, jasnoszary, czarny, 22 cm, BH/198 | 299 zł |
Garnek Marokański Tadżin Tajine Berlinger Haus Bh-1989 Lumarko! | 385 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →