Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond BH-1444 26 cm czarny
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1444 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1444 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus 7 otworów pusta patelnia do naleśników 26 cm BH/1444 BH1444 | 114 zł |
PATELNIA DO 7 PLACUSZKÓW BERLINGER HAUS BH-1444 | 135 zł |
Patelnia Berlinger Haus dzielona 26cm | 135 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →