Patelnia grillowa Berlinger Haus Rose-Gold BH-1521 28 cm ciemnobrązowy
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1521 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1521 28 cm ciemnobrązowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Dom patelnia grillowa 28 cm różowe złoto Line BH-1521 BH-1521N-R | 152 zł |
PATELNIA GRANITOWA GRILLOWA 28 cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1521 | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa Metallic Line Rose Gold Edition 28cm | 136 zł |
Patelnia grillowa Rose Gold, 28 cm, aluminiowa | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 28 cm, BH/1521 | 128 zł |
Patelnia Granitowa Grillowa 28 Cm Berlinger Haus Rose Gold Bh-1521 Lumarko | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →