Patelnia głęboka Berlinger Haus Forest BH-1202 32 cm
Berlinger Haus Forest BH-1202 28 cm32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Forest BH-1202 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus BH-1202 marmurowy garnek ze szklaną pokrywką 32 cm | 188 zł |
GARNEK GRANITOWY BERLINGERHAUS 32cm BH-1202 FOREST LINE | 215 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Forest, szary, drewniany, 32 cm, 2 elementy, BH/1 | 240 zł |
Garnek Granitowy Berlinger Haus 32cm Bh-1202 Forest Line Lumarko! | 253 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Forest BH-1202
Ceny na Berlinger Haus Forest BH-1202 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1203 28 cm | od 179 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1202 32 cm | od 188 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →