Patelnia do naleśników Berlinger Haus Emerald BH-6054 25 cm zielony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6054 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6054 25 cm zielony
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS BH-6054 EMERALD BH/60 | 79 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-7134 28 cm | 127 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS BH-6054 EMERALD | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Collection BH-7134 28 cm | 127 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →