Сковорідка для млинців Berlinger Haus I-Rose BH-6031 25 см мідний
Berlinger Haus I-Rose BH-6031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6031 25 см мідний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia do doniczek 25 cm BERLINGER HAUS BH-6031 BH/6031 | 64 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników I-Rrose Edition BH/6031 25 cm | 85 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS BH-6031 | 74 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników I-Rrose Edition BH/6031 25 cm BH-603 | 85 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Rose Edition, różowy, 25 cm, BH/6031 | 74 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →