Patelnia De Buyer Choc Extreme 8300.28 28 cm
De Buyer Choc Extreme 8300.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Extreme 8300.28 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Patelnia Choc Extreme 28 cm | 845 zł |
Patelnia De Buyer Żeliwna 28cm | 589 zł |
De Buyer Choc Extreme Pan Die-cast 28 Cm Non-stick Czarny DB8300-28 | 573 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8300.28
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8300.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8300.20 20 cm | od 379 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.24 24 cm | od 470 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.28 28 cm | od 573 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.32 32 cm | od 628 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →