Patelnia Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 cm grafit
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 cm 28 cm |
|
W zestawie filcowa osłona do przechowywania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 cm grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS BH-6912 CARBON PRO | 89 zł |
Patelnia aluminiowa CARBON PRO, 24 cm, pokrywka, odpinana rączka | 90 zł |
Patelnia Berlinger Haus Carbon Metallic Pro Line, czarny, z odpinaną rączk | 91 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912
Ceny na Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 cm grafit | od 89 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6913 28 cm czarny | od 119 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →