Сковорідка Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA BERLINGERHAUS 24cm BH-1146 STONE TOUCH | 109 zł |
Patelnia Berlinger Haus Stone Touch 24cm | 116 zł |
Patelnia Berlinger Haus, 24 cm, BH/1146 | 134 zł |
Patelnia Granitowa Berlinger Haus 24cm Bh-1146 Stone Touch Lumarko! | 127 zł |
PATELNIA GRANITOWA BERLINGER HAUS 24cm BH-1146 STONE TOUCH | 140 zł |
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1146
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см | від 109 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см | від 119 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1149 30 см | від 95 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →