Patelnia Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 cm
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Gray Stone Touch Line BH/1146N 24 cm | 116 zł |
PATELNIA GRANITOWA BERLINGERHAUS 24cm BH-1146 STONE TOUCH | 109 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Gray Stone Touch Line BH/1146N 24 cm BH-1146N | 116 zł |
Patelnia Berlinger Haus Stone Touch 24cm | 116 zł |
Patelnia Berlinger Haus, 24 cm, BH/1146 | 134 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Stone Touch BH-1146
Ceny na Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 cm | od 109 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 cm | od 119 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1149 30 cm | od 95 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →