Patelnia Berlinger Haus Forest BH-1193 28 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1193 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Forest BH-1193 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS BH/1193 28 cm | 125 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1193 | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest, szary, drewniany, 28 cm, BH/1193 | 128 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Forest BH-1193
Ceny na Berlinger Haus Forest BH-1193 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 cm | od 79 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 cm | od 89 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 cm | od 105 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 cm | od 119 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 cm | od 135 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →