Chochla Berlinger Haus Forest BH-1195
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Forest BH-1195 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Forest BH-1195
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel BERLINGER HAUS Forest Line BH-1195 16 cm | 98 zł |
Rondel BERLINGER HAUS Forest Line BH-1195 16 cm BH 1195 | 98 zł |
RONDEL GRANITOWY BERLINGERHAUS FOREST LINE 16cm BH-1195 | 85 zł |
Rondel Berlinger Haus Forest, szary, drewniany, 16 cm, BH/1195 | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →