Patelnia Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1259 | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic 24cm | 142 zł |
Patelnia Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 24 cm, BH/1259 | 164 zł |
Patelnia Granitowa 24cm Berlinger Haus Red Metallic Line Bh-1259 Lumarko! | 156 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS RED METALLIC LINE BH-1259 | 171 zł |
Opcje kolorystyczne:
- model BH-1259 - bordowy
- model BH-1517 - złoto-różowy
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-1259
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-1259 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 cm | od 129 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 cm | od 179 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1261 32 cm | od 209 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →