Patelnia Berlinger Haus Forest BH-1194 30 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1194 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Forest BH-1194 30 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Forest Line BH/1194 30 cm | 138 zł |
PATELNIA GRANITOWA 30cm BERLINGERHAUS FOREST LINE BH-1194 | 135 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Forest Line BH/1194 30 cm BH-1194 | 138 zł |
Patelnia Berlinger Haus Forest 30cm | 135 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Forest BH-1194
Ceny na Berlinger Haus Forest BH-1194 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 cm | od 79 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 cm | od 89 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 cm | od 105 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 cm | od 119 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 cm | od 135 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →