Patelnia Berlinger Haus Moonlight BH-6006 26 cm stal nierdzewna
Berlinger Haus Moonlight BH-6006 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6006 26 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH/6006 26 cm | 129 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-6006 | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH/6006 26 cm BH 6006 | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH/6006 26 cm | 129 zł |
Patelnia Flip Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, 26 cm | 139 zł |
Patelnia Wok Flip 26cm Berlinger Haus Bh-6006 Lumarko! | 149 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-6006 | 164 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →