Patelnia grillowa Staub 40511-782 30 cm szary
Staub 40511-782 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40511-782 30 cm szary
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Staub 40511-782-0 patelnia grillowa okrągła 30 cm żeliwo szara | 615 zł |
Staub okrągła patelnia żeliwna grillowa z dwoma uchwytami 30 cm, grafitowy | 636 zł |
Okrągła Patelnia Żeliwna Grillowa Z Dwoma Uchwytami 30 Cm, Grafitowy - Sta | 764 zł |
Patelnia STAUB grillowa Żeliwna 30cm | 695 zł |
Staub 40511-782-0 Indukcja Stal nierdzewna 30cm | 759 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →