Patelnia grillowa Staub 40501-108 26 cm
Zdjęcia 3 |
Staub 40501-108 26 cm28 cm |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40501-108 26 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling/pręt - patelnia do grillowania - metal - grafitowy szary - 26 cm | 695 zł |
Kwadratowa Żeliwna Patelnia Grillowa 26 Cm, Grafitowy - Staub | 679 zł |
Patelnia STAUB grillowa Żeliwna 26cm | 799 zł |
Staub Kwadratowa patelnia żeliwna grillowa Staub - 26 cm, Grafitowy | 727 zł |
Staub Kwadratowa Żeliwna Patelnia Grillowa 26 Cm Grafitowa | 612 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Staub 40501-108
Ceny na Staub 40501-108 |
---|---|---|---|---|
Staub 40501-108 26 cm | od 612 zł | 8 oferty | ||
Staub 40501-109 28 cm | od 609 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →