Patelnia z dwoma uchwytami Staub 40511-726 26 cm szary
Staub 40511-726 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40511-726 26 cm szary
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Żeliwna Z Dwoma Uchwytami 26 Cm, Grafitowy - Staub | 594 zł |
Staub Patelnia żeliwna z dwoma uchwytami Staub - 26 cm, Grafitowy | 636 zł |
Patelnia STAUB Patelnia STAUB żeliwo 2 uchwyty 26 cm grafit | 699 zł |
Staub 40511-726-0 Indukcja Emalia 26cm | 489 zł |
Staub, Patelnia żeliwna z dwoma uchwytami 26 cm, grafitowy | 664 zł |
Staub 40511-726-0 Indukcja Emalia 26cm | 489 zł |
Patelnia żeliwna Z Dwoma Uchwytami 26 Cm, Grafitowy Staub | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →