Patelnia grillowa Staub 40501-109 28 cm
Zdjęcia 3 |
Staub 40501-109 26 cm28 cm |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40501-109 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STAUB Square Grill Pan grafitowy szary 30 cm 405011090 | 795 zł |
Kwadratowa Żeliwna Patelnia Grillowa 30 Cm, Grafitowy - Staub | 807 zł |
Staub Kwadratowa patelnia żeliwna grillowa Staub - 30 cm, Grafitowy | 718 zł |
Patelnia STAUB grillowa Żeliwna 30cm | 609 zł |
Staub kwadratowa żeliwna patelnia grillowa 30 cm, grafitowy | 750 zł |
Modyfikacje Staub 40501-109
Ceny na Staub 40501-109 |
---|---|---|---|---|
Staub 40501-108 26 cm | od 612 zł | 8 oferty | ||
Staub 40501-109 28 cm | od 609 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →