Patelnia De Buyer Mineral B 5612.03 27 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
De Buyer Mineral B 5612.03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5612.03 27 cm stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Patelnia na placki Mineral B 27 cm | 275 zł |
Patelnia De Buyer do jajek 10cm | 240 zł |
de Buyer Patelnia 27cm do jajek sadzonych de Buyer B Element srebrna | 239 zł |
Patelnia do jajek sadzonych DE BUYER Carbone Plus, 27x1, 2 cm, szary | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →