Patelnia do naleśników De Buyer Choc 8185.26 26 cm
De Buyer Choc 8185.26 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc 8185.26 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer 818526 Choc Patelnia do naleśników 8185.26 | 137 zł |
Patelnia De Buyer do naleśników 26cm | 137 zł |
de Buyer Patelnia 26cm do naleśników de Buyer Choc czarna | 137 zł |
Patelnia do naleśników CHOC śr.26 cm | D-8185-26, DE BUYER | 137 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc 8185.26
Ceny na De Buyer Choc 8185.26 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc 8185.22 22 cm | od 116 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc 8185.26 26 cm | od 137 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc 8185.30 30 cm | od 162 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →