Patelnia z dwoma uchwytami De Buyer Choc Extreme 8313.20 20 cm czarny
De Buyer Choc Extreme 8313.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Extreme 8313.20 20 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer garnek do smażenia stal nierdzewna srebrny 20 cm 831320 | 264 zł |
Patelnia De Buyer wok Żeliwna 20cm | 399 zł |
de Buyer Patelnia głęboka z dwoma uchwytami de Buyer Choc E | 399 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8313.20
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8313.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8313.20 20 cm czarny | od 264 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.24 24 cm czarny | od 529 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.28 28 cm czarny | od 684 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.32 32 cm czarny | od 799 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.36 36 cm czarny | od 959 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →