Patelnia głęboka De Buyer Affinity 3736.24 24 cm
De Buyer Affinity 3736.24 20 cm24 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Affinity 3736.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer 373624 Affinity zaokrąglona patelnia do smażenia z uchwytem średn | 882 zł |
de Buyer Patelnia głęboka de Buyer Affinity 3 L | 759 zł |
Patelnia De Buyer wok Żeliwna 24cm | 759 zł |
Modyfikacje De Buyer Affinity 3736.24
Ceny na De Buyer Affinity 3736.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3736.20 20 cm | od 696 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Affinity 3736.24 24 cm | od 759 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →