Patelnia GERLACH Monolit 506381 28 cm
Zdjęcia 13 |
GERLACH Monolit 506381 |
|
Szwajcarska powłoka ceramiczna Ilag Xera Dur 2 Ceramic. Wbudowany aluminiowy dysk z technologią Full Induction.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Monolit 506381 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GERLACH Patelnia GERLACH Monolit Ilag Xera Dur 2 28cm Czarny | 120 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 115 zł |
Patelnia Gerlach Monolit patelnia aluminiowa ILAG XERA DUR 2 28cm DO-NK-PA | 115 zł |
Patelnia Gerlach 28cm | 127 zł |
Gerlach Patelnia MONOLIT 28 cm z powłoką ceramiczną | 96 zł |
Patelnia Monolit 28 cm Gerlach | 135 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 119 zł |
Modyfikacje GERLACH Monolit 506381
Ceny na GERLACH Monolit 506381 |
---|---|---|---|---|
GERLACH Monolit 506367 20 cm | od 79 zł | 4 oferty | ||
GERLACH Monolit 506374 24 cm | od 88 zł | 5 oferty | ||
GERLACH Monolit 506381 28 cm | od 96 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →