Гриль-сковорідка GERLACH Monolit 506428 28 см
Фото 5 |
GERLACH Monolit 506428 24 см28 см |
|
Швейцарське керамічне покриття Ilag Xera Dur 2 Ceramic. Вбудований алюмінієвий диск із технологією Full Induction.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GERLACH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GERLACH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GERLACH Monolit 506428 28 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gerlach Monolit Patelnia Grillowa Ceramiczna do Grillowania z Powłoką Indu | 139 zł |
Patelnia Gerlach Monolit patelnia aluminiowa grillowa ILAG XERA DUR 2 28cm | 139 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 140 zł |
Patelnia Gerlach grillowa 28cm | 177 zł |
Gerlach Patelnia grillowa MONOLIT 28 cm | 139 zł |
Patelnia grillowa Monolit 28 cm Gerlach | 169 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 140 zł |
Модификації GERLACH Monolit 506428
Ціни на GERLACH Monolit 506428 |
---|---|---|---|---|
GERLACH Monolit 506411 24 см | від 119 zł | 8 пропозицій | ||
GERLACH Monolit 506428 28 см | від 139 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →