Patelnia grillowa GERLACH Monolit 506428 28 cm
Zdjęcia 5 |
GERLACH Monolit 506428 24 cm28 cm |
|
Szwajcarska powłoka ceramiczna Ilag Xera Dur 2 Ceramic. Wbudowany aluminiowy dysk z technologią Full Induction.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Monolit 506428 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerlach Monolit Patelnia Grillowa Ceramiczna do Grillowania z Powłoką Indu | 139 zł |
Patelnia Gerlach Monolit patelnia aluminiowa grillowa ILAG XERA DUR 2 28cm | 139 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 140 zł |
Patelnia Gerlach grillowa 28cm | 177 zł |
Gerlach Patelnia grillowa MONOLIT 28 cm | 139 zł |
Patelnia grillowa Monolit 28 cm Gerlach | 169 zł |
Gerlach Monolit Indukcja Ilag Xeradur 2 28cm | 140 zł |
Modyfikacje GERLACH Monolit 506428
Ceny na GERLACH Monolit 506428 |
---|---|---|---|---|
GERLACH Monolit 506411 24 cm | od 119 zł | 8 oferty | ||
GERLACH Monolit 506428 28 cm | od 139 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →