Patelnia De Buyer Choc Intense 8768.28 28 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Choc Intense 8768.28 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Intense 8768.28 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE BUYER 8768 patelnia perkusyjna | 490 zł |
De Buyer Choc Intense sauté pan 28 cm | 609 zł |
de Buyer Choc intense głęboka patelnia /wok 28 cm | 489 zł |
Patelnia De Buyer 28cm | 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →