Patelnia De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Choc Extreme 8304.24 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Sauteuse stal nierdzewna srebrna 24 cm 830424 | 544 zł |
De Buyer Głęboka patelnia Choc Extreme 24 cm | 835 zł |
de Buyer Patelnia 24 cm głęboka de Buyer Choc Extreme | 589 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8304.24
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8304.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8304.20 20 cm | od 349 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 cm | od 544 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.28 28 cm | od 699 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →