Wok De Buyer Mineral B 5618.24 24 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Mineral B 5618.24 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5618.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
de Buyer - Wok MINERAL B ze stali żelaznej - 24 cm - 561824 5618.24 | 185 zł |
de Buyer Wok de Buyer Mineral B 24 cm | 219 zł |
wok pan Mineral W 24 cm stal srebrna | 219 zł |
Wok de Buyer Mineral B 24 cm | 220 zł |
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5618.24
Ceny na De Buyer Mineral B 5618.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5618.24 24 cm | od 185 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5618.28 28 cm | od 177 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →