Patelnia głęboka De Buyer Affinity 3730.20 20 cm
Zdjęcia 5 |
De Buyer Affinity 3730.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Affinity 3730.20 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer 373020 patelnia do smażenia do smażenia średnica 20 cm 3730.20 | 614 zł |
de Buyer Rondel niski de Buyer Affinity 1,8 L | 759 zł |
Rondel niski de Buyer Affinity 1,8 L | 759 zł |
Modyfikacje De Buyer Affinity 3730.20
Ceny na De Buyer Affinity 3730.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3730.16 16 cm | od 424 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Affinity 3730.20 20 cm | od 614 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Affinity 3730.24 24 cm | od 919 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →