Patelnia głęboka De Buyer Prima Matera 6236.20 20 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Prima Matera 6236.20 20 cm24 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6236.20 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Prima Matera Conical patelnia 20 cm | 2 195 zł |
De Buyer De Buyer Prima Matera Sauté Pan Copper/steel 20cm curved ind. | 1 906 zł |
de Buyer Rondel konikalny 1,7 L miedziany Prima Matera de Buyer | 1 909 zł |
Rondel konikalny DE BUYER Prima Matera 1, 7 l, miedziany | 2 176 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6236.20
Ceny na De Buyer Prima Matera 6236.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6236.20 20 cm | od 1 906 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6236.24 24 cm | od 2 165 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →