Patelnia De Buyer Choc Extreme 8304.20 20 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Choc Extreme 8304.20 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8304.20
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8304.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8304.20 20 cm | od 349 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 cm | od 544 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.28 28 cm | od 699 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →