Сковорідка De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 см
Фото 4 |
De Buyer Choc Extreme 8304.24 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
De Buyer Sauteuse stal nierdzewna srebrna 24 cm 830424 | 544 zł |
De Buyer Głęboka patelnia Choc Extreme 24 cm | 835 zł |
de Buyer Patelnia 24 cm głęboka de Buyer Choc Extreme | 589 zł |
Модификації De Buyer Choc Extreme 8304.24
Ціни на De Buyer Choc Extreme 8304.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8304.20 20 см | від 349 zł | 2 пропозиції | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.24 24 см | від 544 zł | 3 пропозиції | ||
De Buyer Choc Extreme 8304.28 28 см | від 699 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →