Wok De Buyer Mineral B 5618.28 28 cm
Zdjęcia 4 |
De Buyer Mineral B 5618.28 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5618.28 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DE BUYER 561828 Wok ze stali węglowej szary 5618.28 | 177 zł |
de Buyer Wok de Buyer Mineral B 28 cm | 289 zł |
De Buyer Patelnia do woka Mineral B 28 cm | 299 zł |
Wok de Buyer Mineral B 28 cm | 290 zł |
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5618.28
Ceny na De Buyer Mineral B 5618.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5618.24 24 cm | od 185 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5618.28 28 cm | od 177 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →