Wok De Buyer Mineral B 5618.32 32 cm
Zdjęcia 3 |
De Buyer Mineral B 5618.32 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5618.32 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Patelnia do woka Mineral B 32 cm | 429 zł |
Wok Mineral B 32 cm | D-5618-32, DE BUYER | 323 zł |
Wok de Buyer Mineral B 32 cm | 360 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →