Patelnia głęboka De Buyer Prima Matera 6241.24 24 cm
De Buyer Prima Matera 6241.24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Prima Matera 6241.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
de Buyer Garnek 3,1l niski z pokrywką de Buyer Prima Matera miedziany | 2 799 zł |
De Buyer De Buyer Prima Matera Saucepot copper/steel low 24cm induction | 2 753 zł |
De Buyer Prima Matera Saucepot Low 24 Cm Induction Pan Posrebrzany DB6241- | 2 150 zł |
Garnek niski z pokrywą DE BUYER Prima Matera 3, 1 l, miedziany | 2 799 zł |
Modyfikacje De Buyer Prima Matera 6241.24
Ceny na De Buyer Prima Matera 6241.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6241.20 20 cm | od 1 586 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Prima Matera 6241.24 24 cm | od 2 150 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Prima Matera 6241.28 28 cm | od 1 748 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →