Patelnia De Buyer La Lyonnaise 5023.34 34 cm
Zdjęcia 3 |
De Buyer La Lyonnaise 5023.34 20 cm34 cm |
|
Do wszystkich rodzajów kuchenek oprócz indukcji. Płyty szklano-ceramiczne nie są zalecane.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer La Lyonnaise 5023.34 34 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Patelnia Paella La Lyonnaise grubość 15 mm niebieska średnica 34 | 179 zł |
de Buyer #outdoor patelnia do paelli 34 cm | 199 zł |
Patelnia De Buyer do paelli 34cm | 200 zł |
Modyfikacje De Buyer La Lyonnaise 5023.34
Ceny na De Buyer La Lyonnaise 5023.34 |
---|---|---|---|---|
De Buyer La Lyonnaise 5023.20 20 cm | od 99 zł | 1 oferta | ||
De Buyer La Lyonnaise 5023.34 34 cm | od 179 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →